Firma KA.MA s.r.o. si za 22 let své existence na českém trhu vybudovala přední postavení mezi dodavateli kancelářských potřeb, včetně papíru, spotřebního materiálu, tonerů, úklidových prostředků a občerstvení. Mezi naše zákazníky patří velké společnosti, ale i menší firmy. Všichni naši klienti jsou pro nás významní a každému garantujeme naše vysoce profesionální služby.

Naší silnou stránkou je určitě rychlý servis a výběr ze širokého sortimentu. Jsme schopni nabídnout vám i zcela speciální položky, které nenajdete v katalogu, nebo spolupracujeme s přímými výrobci a dovozci zboží.

Náš servis pro zákazníky je vždy připraven po telefonu poradit a najít řešení, se kterým budete jistě spokojeni. Pomocí našeho přehledného katalogu, který vám právě předkládáme, se můžete lehce zorientovat v širokém sortimentu značkového i cenově zajímavého zboží.

V katalogu naleznete více než 4 500 položek rozdělených do přehledných kapitol podle využití zboží. Možnost výměny zboží, pokud nevyhovuje přesně vašim potřebám, je pro nás samozřejmostí.

Kontaktujte prosím naši centrálu, některý z našich odborně vyškolených obchodních zástupců vás osobně seznámí s naší nabídkou, podmínkami a možností slev.