Firma KA.MA s. r. o. si za 22 let své existence na českém trhu vybudovala přední postavení mezi dodavateli kancelářských potřeb, včetně papíru, spotřebního materiálu, tonerů, úklidových prostředků a občerstvení. Mezi naše zákazníky patří velké společnosti, ale i menší firmy. Všichni naši klienti jsou pro nás významní a každému garantujeme naše vysoce profesionální služby.
 
 
Naší silnou stránkou je určitě rychlý servis a výběr ze širokého sortimentu. Jsme schopni nabídnout vám i zcela speciální položky, které nenajdete v katalogu, nebo spolupracujeme s přímými výrobci a dovozci zboží.
 
 
Náš servis pro zákazníky je vždy připraven po telefonu poradit a najít řešení, se kterým budete jistě spokojeni. Pomocí našeho přehledného katalogu, který vám právě předkládáme, se můžete lehce zorientovat v širokém sortimentu značkového i cenově zajímavého zboží.
 
 
V katalogu naleznete více než 4 500 položek rozdělených do přehledných kapitol podle využití zboží. Možnost výměny zboží, pokud nevyhovuje přesně vašim potřebám, je pro nás samozřejmostí.
 
   
Kontaktujte prosím naši centrálu, některý z našich odborně vyškolených obchodních zástupců vás osobně seznámí s naší nabídkou, podmínkami a možností slev.